cart
Darmowy Transport

Koszt i warunki wysyłki

1. Koszty transportu są zależne od zakupionego asortymentu i są podawane przed potwierdzeniem zamówienia.

2. Sklep umożliwia także odbiór osobisty towaru w centrali Customform - Katowice, ul. Gliwicka 275. Wówczas nie występują żadne dodatkowe koszty transportu.

3. Doręczenie towarów następuje wyłącznie na terenie Polski. Na życzenie Klienta Sklep może wysłać towar za granicę. W tej sytuacji prosimy o uprzedni kontakt mailowy: info@customform.pl

4. Kwota przesyłki kurierskiej nie zawiera wniesienia towaru (do mieszkania, na posesję). Niemniej, Klient może sobie ustalić indywidualnie z Dostawcą warunki wniesienia towaru.
W przypadku gdy towar dostarczany jest środkiem transportu należącym do Sklepu CustomForm, przedstawiciel Sklepu może dokonać wniesienia towarów oraz ich montażu. Koszt wniesienia i montażu ustalany jest wówczas indywidualnie z Klientem i stanowi nie mniej niż 5 % wartości zamówienia.

5. Czas dostawy produktów gabarytowych: 48h. Czas dostawy produktów ponadgabarytowych (np. sofa 3 osobowa): do potwierdzenia.

 

Formy płatności

1. W Sklepie akceptowalne są następujące formy płatności: gotówka (przy odbiorach osobistych), przelew tradycyjny oraz płatności online PayU.

2. W przypadku płatności przelewem, wpłat należy dokonywać na wskazany poniżej rachunek bankowy.

MILLENNIUM BANK
72 1160 2202 0000 0002 4067 7557
LARB Sp. z o.o. S.K.A.
ul. Gliwicka 275
40-862 Katowice

3. Sklep przyjmuje płatności za pośrednictwem PayU, co umożliwia Klientowi dokonanie płatności za pośrednictwem karty kredytowej lub w formie szybkiego przelewu.

bezpieczne W 100% BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
darmowa dostawa powyżej 500zł DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500zł