cart

Harry, srebrny, naturalny

Stylizowane meble to nasza specjalność. Harry to piękny fotel retro ręcznej roboty. Jego subtelny styl przywołuje najlepsze wspomnienia lat 60.
termin realizacji do 25 dni roboczych


1 316,00 zł

Kalkulator kredytowy

Kombinacje niedostępne w sklepie:
  • srebrny


Dawno, dawno temu żyła sobie... Albo nie. Darujemy sobie nudne wstępy. Poznajcie Harry'ego. To fotel, który ma duszę, pamięta smak lat 60-tych i potrafi być naprawdę retro. Harry jest subtelny. Doskonale dopasowuje się do wnętrz z charakterem i sprzyja relaksowi. Swoją ikrę zawdzięcza łebskim fachowcom, którzy pracowali nad nim jak dawniej: własnymi rękami – od stolarza i ślusarza, aż po zdolnego tapicera, na zmyślnej szwaczce kończąc.

Bajka o dawnych czasach

Wszystko w Harrym jest handmade, a to przecież godna podziwu cecha. To jednak nie wszystko. Harry jest po prostu ładny, a o jego estetycznych walorach można by napisać rozprawkę. Usiądź więc w nim wygodnie i poczuj, co to znaczy stylowy wypoczynek. Być może zaszumi Ci w głowie jakaś bajka o dawnych czasach.

Uwaga! Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada! Dostępna kolorystyka tapicerki w załącznikach: "Próbnik tkanin - I, II, III grupa cenowa”. Cena uzależniona jest od rodzaju wybranej tkaniny.

Drewniane element wykończenia produktu możemy wykonać w kolorach naturalny - jasne drewno, orzech - ciemne drewno, biały oraz czarny.

WYMIARYSZCZEGÓŁY

Wysokość:
71/s.41 cm

Szerokość:
60 cm

Głębokość siedziska:
41 cm

Głębokość:
51 cm

Zobacz rysunek techniczny

Dostawa

Dostępność:
termin realizacji do 25 dni roboczych

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  • Ambient, morskie fale
  • Zugo, kurkuma, orzech
  • Wilton Arms 84, krwista czerwień, naturalny

INNE PRODUKTY Z TEJ SERII

fotele
bezpieczne W 100% BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
darmowa dostawa powyżej 500zł DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500zł