cart

available

Harry, srebrny, naturalny

Stylizowane meble to nasza specjalność. Harry to piękny fotel retro ręcznej roboty. Jego subtelny styl przywołuje najlepsze wspomnienia lat 60.

1 316,00 zł

Kalkulator kredytowy

Kombinacje niedostępne w sklepie:

  Dawno, dawno temu żyła sobie... Albo nie. Darujemy sobie nudne wstępy. Poznajcie Harry'ego. To fotel, który ma duszę, pamięta smak lat 60-tych i potrafi być naprawdę retro. Harry jest subtelny. Doskonale dopasowuje się do wnętrz z charakterem i sprzyja relaksowi. Swoją ikrę zawdzięcza łebskim fachowcom, którzy pracowali nad nim jak dawniej: własnymi rękami – od stolarza i ślusarza, aż po zdolnego tapicera, na zmyślnej szwaczce kończąc.

  Bajka o dawnych czasach

  Wszystko w Harrym jest handmade, a to przecież godna podziwu cecha. To jednak nie wszystko. Harry jest po prostu ładny, a o jego estetycznych walorach można by napisać rozprawkę. Usiądź więc w nim wygodnie i poczuj, co to znaczy stylowy wypoczynek. Być może zaszumi Ci w głowie jakaś bajka o dawnych czasach.

  Uwaga! Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada! Dostępna kolorystyka tapicerki w załącznikach: "Próbnik tkanin - I, II, III grupa cenowa”. Cena uzależniona jest od rodzaju wybranej tkaniny.

  Drewniane element wykończenia produktu możemy wykonać w kolorach naturalny - jasne drewno, orzech - ciemne drewno, biały oraz czarny.

  WYMIARYSZCZEGÓŁY

  Wysokość:
  71/s.41 cm

  Szerokość:
  60 cm

  Głębokość siedziska:
  41 cm

  Głębokość:
  51 cm

  Zobacz rysunek techniczny

  Dostawa

  Dostępność:
  Dostępny w ciągu 48h

  ZOBACZ RÓWNIEŻ

  • Ambient, morskie fale
  • Zugo, kurkuma, orzech
  • Wilton Arms 84, krwista czerwień, naturalny

  INNE PRODUKTY Z TEJ SERII

  fotele
  bezpieczne W 100% BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
  darmowa dostawa powyżej 500zł DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500zł