cart

Maple 80, czarny, podst. czarny

Designerski stolik kawowy. Minimalistyczny i uniwersalny. Doskonale uzupełnia wnętrza.termin realizacji do 25 dni roboczych


855,00 zł

Kalkulator kredytowy

Kombinacje niedostępne w sklepie:
  • czarny


Oto on – nowoczesny stolik kawowy. Prawda, że ładny? Nowoczesność stolika Maple polega na jego niejednoznacznym charakterze. Prosty, a jednocześnie ciekawy. Minimalistyczny, ale intrygujący. Jego charakterystyczną cechą są ciekawie skrzyżowane nóżki oraz gładki blat z wertzalitu. Interesująca, prosta forma i czysty kolor sprawiają, że Maple to wyjątkowo estetyczny i uniwersalny mebel.

Zapraszamy na kawę!

Wypić aromatyczną kawę przy stoliku Maple to czysta przyjemność. Wolny od detali blat zachęca, by oprzeć na nim łokcie i na chwilę się zamyślić. To stolik, który sprzyja zadumie i dobremu samopoczuciu. Maple doskonale uzupełnia wnętrza. Sprawdza się nie tylko w domowym zaciszu, salonie czy młodzieżowym pokoju. To stolik dedykowany również do większych przestrzeni, stref wypoczynku czy poczekalni.

Wyrób na zamówienie. Dostępne kolory można zobaczyć w załączniku "RAL - paleta kolorów" . Przy zamówieniu proszę podać kod koloru!!!

VIDEO

WYMIARYSZCZEGÓŁY

Wysokość:
38,5 cm

Średnica:
80 cm

Zobacz rysunek techniczny

Dostawa

Dostępność:
termin realizacji do 25 dni roboczych

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  • Longo 140, czarny
  • ZX 180, biały, miętowy

INNE PRODUKTY Z TEJ SERII

kawowe
bezpieczne W 100% BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
darmowa dostawa powyżej 500zł DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500zł