cart

Praha 60 korek, czarny

Designerski stolik kawowy – klasyczny w formie, nowoczesny w wykonaniu. Dla miłośników ekologii, nowoczesnego designu, klimatu retro i… kawy.termin realizacji do 25 dni roboczych


1 185,00 zł

Kalkulator kredytowy

Kombinacje niedostępne w sklepie:
  • czarny


Kto choć raz odwiedził Pragę, wie doskonale, że to miasto z wyjątkową atmosferą – artystyczną, kulturalną i stylową. Do gustownego uroku czeskiej stolicy nawiązuje nasz stolik kawowy Praha. Z rozmysłem pozbawiliśmy go zbędnych detali, zachowując jednocześnie charakterystyczną formę. Efekt ten uzyskaliśmy za pomocą oryginalnego, korkowego blatu, który „robi klimat”.

Retro pod ramię z nowoczesnością

Stolik Praga to designerski mebel, którego projekt wyrósł z połączenia dwóch idei: nowoczesności i vintage. Formą przypomina stolik retro, przy którym prascy artyści spotykają się późnym popołudniem, by między łykiem aromatycznego espresso a kęsem drożdżowego ciasta podyskutować o życiu. Korkowy blat to z kolei ukłon w stronę nowoczesnego designu i stylu życia w duchu eko. Nasz stolik dopasuje się do różnych wnętrz – sprawdzi się zarówno w salonie, pokoju młodzieżowym, jak i na tarasie. Wyprodukowany w Polsce i z polskich materiałów stanowi doskonały przykład solidnej, indywidualnej pracy prawdziwych polskich fachowców.

WYMIARYSZCZEGÓŁY

Wysokość:
45 cm

Średnica:
60 cm

Zobacz rysunek techniczny

Dostawa

Dostępność:
termin realizacji do 25 dni roboczych

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  • Estimo korek L, czarny
  • Praha 90 korek, czarny

INNE PRODUKTY Z TEJ SERII

kawowe
bezpieczne W 100% BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
darmowa dostawa powyżej 500zł DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500zł