cart

Treben 80, dąb lity gładki

Dębowy, okrągły stolik kawowy w różnych wielkościach. Sprawdza się w pojedynkę i w zestawach.termin realizacji do 25 dni roboczych


1 575,00 zł

Kalkulator kredytowy

Kombinacje niedostępne w sklepie:
  • dąb lity gładki


Ten, kto pije aromatyczną kawę lub zajada się pysznym ciastkiem przy stoliku Treben, wie doskonale, gdzie relaks smakuje najlepiej. Stolik Treben to kandydat do miana najbardziej urokliwego mebla w każdym domu – zgrabny, subtelny, okrągły, prosty w formie. Ma trzy nogi i przyjemny w dotyku blat. Jego ogromnym atutem jest naturalne tworzywo – drewno dębu – trwałe, solidne i ekskluzywne. Pasuje do każdego rodzaju pomieszczeń, uszlachetnia nowoczesne wnętrza, wpasowuje się w tradycyjne aranżacje.

Design na okrągło

Projektanci stolika Treben wyczarowali uniwersalny stolik kawowy, który rewelacyjnie radzi sobie w pojedynkę, ale sprawdza się również w zestawach. Stolik dostępny jest w różnych rozmiarach (średnica blatu: 40 cm, 60 cm i 90 cm), co zaspokaja indywidualne potrzeby, ale stwarza też możliwość układania ciekawych kompozycji. Stolik kawowy Treben to perfekcja wykonania – własnymi rękami pracowali nad nim polscy fachowcy. To również designerska perełka: uniwersalna, praktyczna i zawsze na miejscu.

Zaleca się użycie podkładek pod gorące przedmioty ustawiane na blacie.

WYMIARYSZCZEGÓŁY

Wysokość:
45 cm

Średnica:
80 cm

Zobacz rysunek techniczny

Dostawa

Dostępność:
termin realizacji do 25 dni roboczych

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  • Maple 80, czarny, podst. czarny
  • Praha 60 korek, czarny
  • Roth 180, świerk dechy postarzany
  • Treben 40, dąb lity gładki

INNE PRODUKTY Z TEJ SERII

kawowe
bezpieczne W 100% BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
darmowa dostawa powyżej 500zł DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500zł