cart

Coben Suspension, czarny

Wisząca lampa z funkcją regulacji.termin realizacji 15 dni roboczych


425,00 zł

Kalkulator kredytowy

Kombinacje niedostępne w sklepie:
  • czarny


W skład rodziny lamp Coben wchodzą lampa ścienna i wisząca. Lampa Coben jest zdecydowanie nietuzinkowa. Jej odważny i nieszablonowy projekt, choć wydaje się być zanurzonym w tradycyjnym nurcie projektowania lamp, jest jednak na swój sposób rewolucyjny, a przez to zwracający uwagę każdego konesera wyjątkowego designu. Projektant nie zapomniał oczywiście o walorach użytkowych lampy. Spore zakres możliwości regulacji to bez wątpienia cecha, na którą warto zwrócić uwagę poszukując lampy wiszącej do naszego mieszkania.

Zastosowanie:

Lampa wisząca Coben to pozycja obowiązkowa dla wszystkich właścicieli wnętrz utrzymanych lub nawiązujących do stylu minimalistycznego oraz industrialnego. Lampa powinna także zainteresować tych, którzy cenią eklektyzm w każdym wydaniu i szukają nietuzinkowego przedmiotu do ozdobienia ścian swojego mieszkania.
Lampa świetnie sprawdzi się również w przestrzeniach typowo publicznych, takich jak na przykład miejsca pracy - pracownie architektoniczne, biura, agencje reklamowe itp. Tak naprawdę liczba zastosowań zależy od naszej inwencji i wyobraźni.

WYMIARYSZCZEGÓŁY

Wysokość:
max 110 cm

Średnica klosza:
18 cm

Zobacz rysunek techniczny

Dostawa

Dostępność:
termin realizacji 15 dni roboczych

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  • Coben Wall 2, czarny
  • Coben Wall, czarny
  • Twigo 6, czarny
  • Croser 6, czarny

INNE PRODUKTY Z TEJ SERII

wiszące
bezpieczne W 100% BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
darmowa dostawa powyżej 500zł DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500zł